Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Marka modowa Juicy Couture

Odzież Juicy Couture to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek modowych, szczególnie przez fashionistki i celebrytki, kobiety. Marka przedostała się do kultury amerykańskiej dzięki programowi telewizyjnemu „American Idol” emitowanemu na antenie CBS w sieci ABC. Marka jest sprzedawana w wielu różnych sklepach w wielu kraju. Kobiety uwielbiają tę markę ze względu na jej modne i zabawne projekty. Marka jest bardzo atrakcyjna dla kobiet, a sukienki i inne elementy garderoby znane są na całym świecie. Wiele celebrytów, zwłaszcza tych z branży muzycznej, poparło produkty Juicy Couture.

Odzież Juicy Couture została założona w 1998 roku przez Pamelę Skaist-Leyvę i Gela Nash-Tely w Arleta w Kalifornii. Jest to marka odzieży i akcesoriów hip hopowych, składająca się głównie z t-shirtów, bluz, jeansów, spódnic, sukienek i szortów.

Niektóre z popularnych elementów odzieży sprzedawanych pod marką Juicy Couture to inspirowane hip hopem projekty Juicy Slippers, inspirowane hip hopem projekty dżinsów Juicy, a nawet inspirowane hip hopem projekty koszulek Juicy Couture.

Jednym z głównych powodów jego sukcesu jest strategia marketingowa. Juicy Couture sprzedaje swoje ubrania i akcesoria publiczności za pomocą reklam i billboardów, które można zobaczyć w na całym świecie. Nazwa Juicy Couture stała się marką samą w sobie.